Меню
Кошик

Все про стероїди RSS фид

27 Apr Оксандролон для жінок
0 1571
Оксандролон є анаболічним стероїдом, який може використовуватися як жінками, так і чоловіками для підвищення м'язової маси, покращення фізичної форми та збільшення витривалості. Дозування Для жінок до..
19 May Як відновити вироблення тестостерону після курсу
0 1658
Анаболічні стероїди, як і будь-які інші медичні препарати, приймають курсами, дозволяючи організму в перервах відновити порушений гормональний баланс. Перерви потрібні, щоб остаточно не загробити здор..
18 May Стероїди при хворобі
0 791
Накачане тіло – не еквівалент невразливості, а залізобетонні м'язи – не імунна система і не можуть захистити вас від застуди. У житті буває всяке і застудитися під час проходження стероїдного курсу не..
12 May Як перевірити справжність стероїдів
1 3640
Чому важливо придбати тільки оригінальні стероїди від виробника? На ринку фармакології бувають випадки підроблених ліків, особливо при покупці у неперевірених продавців. Мало того, що такі стероїди мо..
06 May Вплив стероїдів на імунну систему
0 1171
Коли ви приймаєте стероїди курсом, один місяць, один раз на рік, з вашою імунною системою нічого поганого не трапиться, проте коли тривалість циклу прийому стероїдів перевищує 10 тижнів, система, що в..
05 May У чому секрет стероїдів?
0 756
Очевидно, що наші предки були набагато масивнішими за нас сьогоднішніх. Можна сказати, що тоді панував культ грубої сили, оскільки заради виживання предкам доводилося тягати важкі валуни, заганяти вел..
05 May Уколи чи таблетки - Що вибрати?
0 1966
Спортсмен, який бажає наростити м'язову масу з використанням стероїдів, має нелегкий вибір, враховуючи кількість форм препаратів, що випускаються. В інтернет-магазинах купити анаболічні стероїди можна..
01 May 7 порад - Як знизити рівень відкату м'язів після курсу
1 9238
Після закінчення курсу анаболічних стероїдів, як правило, відбувається зниження маси тіла та силових показників, або як це найчастіше називають – феномен відкату. Таке явище трапляється, оскільки в ор..
01 May Рейтинг найкращих стероїдів для росту м'язів
2 40179
Основою культуризму та бодібілдингу є набір м'язової маси. Правильно підібрані анаболічні засоби – це те, що потрібно для прискорення та спрощення цього процесу. На цій ниві головне знати, які препара..
26 Apr Курс на масу для початківців Як скласти?
0 933
Вперше переступивши поріг тренажерного залу, переважна більшість спортсменів-початківців задаються питаннями: Як скоріше схуднути, набрати м'язову масу, підсушитися, як правильно тренуватися. На сього..
Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.