Меню
Кошик

Купити Тестостерон в Україні

Тестостерон є основним чоловічим статевим гормоном із вираженими анаболічними властивостями. Він сприяє збільшенню м'язової маси, прискоренню синтезу білкових молекул. Ендогенний тестостерон виробляється в клітинах Лейдіга у яєчках у чоловіків та у яєчниках у жінок, а також у кірковому шарі надниркових залоз. У сфері бодібілдингу поширені штучні препарати з урахуванням цього гормону.

Одним із перших штучних препаратів став пропіонат тестостерону, його ввели для застосування в медичних цілях ще 1937 року. Він був основною формою цього гормону для застосування в медицині до 1960 року.

Дія тестостерону

Прояв біологічної активності тестостерону починається після взаємодії його молекул із андрогенними рецепторами. При дії на тестостерон 5-редуктази утворюється дигідротестостерон, який має в 5 разів більшу спорідненість з андрогенними рецепторами. Після дії біологічно активних молекул на рецепторні структури відбувається передача сигналу в ядро клітини. В результаті модифікується синтетична активність клітини та реалізуються андрогенні ефекти, а саме:

 • Нарощування м'язів.
 • Участь у процесі розвитку чоловічої репродуктивної системи, вторинних ознак статі: оволосіння за чоловічим типом, низького голосу, андроїдного розподілу підшкірно-жирової клітковини тощо.
 • Забезпечення сперматогенезу та активної статевої поведінки.
 • Стимуляція еритропоезу.
 • Вплив на фосфорний та азотистий обмін.

Зверніть увагу! Тестостерон під дією ароматази перетворюється на естрогени. Саме вони сприяють придушенню секреції ендогенного тестостерону після запровадження екзогенних стероїдів.

Препарати тестостерону та особливості їх застосування

Виробляються такі штучні форми тестостерону, як пропіонат, фенілпропіонат, енантат, ципіонат, сустанон, таблетована форма – андріол, ундеканоат, гелева форма – андрогель, тестим, композитні препарати. При покупці препарату тестостерон, ціна визначається конкретною формою речовини та її дозуванням. Ін'єкційні форми вводяться внутрішньом'язово. Для початківців рекомендується замовити тестостерон з таким розрахунком, що дозування не повинно перевищувати 50 мг на добу. Для досвідчених спортсменів дозування може досягати 100 мг щодня. Курс слід коригувати разом із фахівцем у сфері спортивної медицини.

На сушінні екзогенний тестостерон за відгуками ефективно поєднується з такими препаратами: Станозолол , Тренболона Ацетат, Мастерон , Примоболан. Як приклад можна навести таку схему застосування: 50 мг пропіонату через день, вінстрол з 10 мг на добу та доведення до 30 мг протягом тижня. Тривалість півтора місяця, після – відміна стероїдів та початок післякурсової терапії через 3-4 дні після закінчення курсу.

Важливо! Для жінок не рекомендується перевищувати дозу 25-50 мг на добу. Тривалість курсу має перевищувати 2,5 місяців.

Побічні ефекти Тестостерону

У перелік небажаних реакцій застосування екзогенних препаратів тестостерону слід включити:

 • Збільшення артеріального тиску.
 • Згущення крові.
 • Підвищення ризику тромбоутворення.
 • Набряклість.
 • Агресивність.
 • Акне.
 • Алопеція.
 • Безсоння.
 • Місцеві реакції: печіння, почервоніння у місці ін'єкцій.

Щоб мінімізувати прояв побічних ефектів у процесі курсового використання, необхідно приймати антиестрогенні препарати або інгібітори ароматази згідно зі стандартною схемою – з другого тижня застосування тестостерону. Це дозволяє уникнути гінекомастії, набряків.

Рекомендації щодо ПКТ

Післякурсова терапія є комплексом заходів для якнайшвидшого відновлення синтезу власного тестостерону, тобто відновлення функціональної активності насінників, зниження ймовірності відкату та інших негативних ефектів застосування анаболічних стероїдів. Найчастіше призначається антиестрогенний препарат Тамоксифен , у деяких випадках – Кломід. На виході з курсу рекомендовано прийом блокаторів кортизолу, щоб зберегти набрану масу. Важливо дотримуватись дієти: знизити споживання білка до 2 грамів на кг на добу, вуглеводів до 3 грамів на кг на добу (їх потрібно споживати в першій половині дня). На післякурсовій терапії рекомендується приймати амінокислоти ВСАА, креатин та вітаміни.

Купити тестостерон недорого у різних формах можна на нашому сайті. При виборі конкретного препарату вартість варіює від дозування та необхідної тривалості курсового застосування.

Sustandrol, 1 амп, 250 мг/мл Balkan | Сустанон
Лідер продажу
Сустандрол - це комплекс тестостерону, суміш, що складається з 4 складних ефірів, зазвичай називають Сустанон 250. Sustandrol підходить для тривалих стероїдних курсів на збільшення м'язової маси і сили. Відгуки спортсменів говорять про великий розмір м'язів і силу, отримані під час використання цьог..
100 грн.
Test E, 10 мл, 250 мг/мл Magnus | Тестостерон Енантат
Лідер продажу
Тестостерон Енантат від Magnus Pharmaceuticals - це масляний розчин, який є довгодіючим ефіром тестостерону. Серед атлетів та бодібілдерів він набув популярності завдяки своїм наступним характеристикам: Швидкий набір маси: завдяки своїм анаболічним властивостям цей стероїд сприяє збільшенню м'язо..
798 грн.
Aquatest, 1 амп, 100 мг/мл Balkan | Суспензія Тестостерону
Лідер продажу Продано
Aquatest (Суспензія тестостерону) від Balkan Pharmaceuticals – ін'єкційний препарат, що містить не ефірний тестостерон на водній основі. Серед спортсменів, суспензія тестостерону має репутацію надзвичайно потужного препарату, який часто займає перше місце серед тестостеронів.Швидкодіюча суспензія бу..
84 грн.
Test P, 1 амп ,100 мг/мл Magnus | Тестостерон Пропіонат
Лідер продажу
Тестостерон Пропіонат (Magnus) є одним з багатьох доступних ефірів тестостерону і відноситься до категорії анаболічних стероїдів. Його анаболічна дія порівнянна з дією природного тестостерону, але при цьому вона має меншу тривалість дії. Анаболічна дія: висока. Андрогенна дія: висока. Конвертац..
62 грн.
Показано з 1 по 12 із 86 (всього сторінок: 8)
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.