Меню
Кошик

Купити Провірон в Україні

Провірон - ефективний стероїдний препарат для підвищення рівня вироблення власного тестостерону. Переважно використовується на внутрішньокурсовій терапії, рідше післякурсової.

Провірон – комерційна назва препарату, діюча речовина якого представлена Местеролоном. Перші застосування почалися ще з сімдесятих років, коли досліджувалися його властивості як антидепресант. Незважаючи на позитивний результат зниження тривожності, було знайдено ефективніші ліки для лікування психічних розладів. Поряд із цим, було помічено підвищення вироблення природного тестостерону у пацієнтів. В даний час препарат використовується головним чином для лікування чоловічої безплідності, оскільки покращує стан сперматозоїдів: їх якість і кількість. Дія препарату добре вивчена, тому в Україні провірон можна без рецепта в інтернет магазинах стероїдів.

Провірон: особливості та переваги

Препарат має помірні андрогенні властивості та низькі анаболічні. Його головна особливість – здатність інгібувати фермент ароматазу. Завдяки цьому в організмі не утворюється надлишок естрогенів і нівелюються побічні ефекти від прийому анаболічних стероїдів. Підвищуючи концентрацію тестостерону, Провірон стимулює пов'язані з цим позитивні ефекти:

 1. Покращує якість сперми.
 2. Підвищує лібідо.
 3. Стимулює розвиток вторинних статевих ознак.
 4. Покращує потенцію.

Спектр позитивних властивостей виправдовує ціну Провірона і робить його незамінним для бодібілдерів, важкоатлетів.

Включаючи препарат у внутрішньокурсову терапію, спортсмени отримують таку дію:

 • посилення розщеплення підшкірно-жирової клітковини;
 • отримання додаткової м'язової енергії;
 • покращення промальовування м'язового рельєфу;
 • рівномірне зростання м'язових волокон;
 • поліпшення сили;
 • зниження побічних ефектів, зумовлених утворенням естрогенів.

Схема прийому та дозування

Провірон не застосовується як монотерапія, оскільки не має значних анаболічних властивостей. Для зниження естрогенних ефектів та посилення сушіння препарат призначається на місяць та довше у вигляді таблеток по 25 мг. Щоденне дозування коливається в межах 75-150 мг для чоловіків та 25 мг для жінок. Її поділяють на 2-3 прийоми (оскільки період напіврозпаду становить 8-12 годин). Розжовувати таблетку не можна, її ковтають загалом, запиваючи склянкою води.

Провірон додають до курсу частіше з третього або четвертого тижня, але можуть і раніше для посилення анаболічних властивостей тестостерону, що використовується. Нерідко спортсмени, особливо з великим стажем, завищують дозування до 250 мг у чоловіків та 50 мг у жінок. Така кількість є гранично допустимою, оскільки перевищення загрожує побічними ефектами. Починати препарат слід з поступового підвищення дози та після того, як лікар переконається у відсутності протипоказань (рак простати, пухлини печінки).

Побічні ефекти

Серед побічних ефектів Провірона відзначається:

 • акне;
 • артеріальна гіпертензія;
 • надмірно тривала або болюча ерекція;
 • гіпертрофія простати;
 • облисіння.

Провірон є досить безпечним препаратом при дотриманні рекомендованих дозувань. Перелічені ефекти проявляються у переважній більшості випадків у разі порушення рекомендацій прийому. Особливо обережно приймати засіб потрібно жінкам, оскільки у них можлива зміна гормонального фону з вірилізацією та потенційною безплідністю.

Комбінування з іншими стероїдами

Як соло, застосування Провірону не має сенсу. Він поєднується з іншими анаболічними стероїдами. Часто препарат використовується разом із Тренболоном, посилюючи його андрогенну активність та захищаючи від реакцій, зумовлених естрогенами. Завдяки хорошій переносимості та невеликому ризику побічних ефектів, додавання Провірону на курс має сенс практично завжди.

Купити Провірон недорого та в оригінальній якості можна у нашому інтернет-магазині Strong-Muscle. Додатково, доступна консультація щодо відповідної комбінації анаболіків і доставка поштою. Всі препарати мають сертифікати якості та хороші відгуки про застосування.

Proviron, 25 таб, 50 мг/таб Magnus | Провірон
Лідер продажу
Провірон - купити стероїд для внутрішньокурсової терапії Провірон — препарат, що є торговельною версією містеролону, він входить до класу андрогенів і анаболічних стероїдів (ААС) і найчастіше застосовується для корекції рівня тестостерону у чоловіків. Не є першим вибором для тих, хто прагне збільш..
638 грн.
Бренд: MALAY TIGER
Провірон Malay Tiger купити для ПКТ Provinox - унікальний представник світу анаболічних стероїдів. Незважаючи на те, що багато його властивостей не типові для традиційних стероїдів і він часто використовується в післякурсовій терапії, не варто забувати, що все ж таки це анаболічний стероїд. Завдяки..
1 197 грн.
Показано з 1 по 10 із 10 (всього сторінок: 1)
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.