Меню
Кошик

Купити ін'єкційні стероїди в Україні


Boldenone 250, 10 мл, 250 мг/мл Magnus | Болденон 250
Лідер продажу
Болденон від Magnus купити для м'язового тонусу Болденон - різнобічний анаболічний стероїд, що підходить для різних завдань у бодібілдингу, незважаючи на те, що може бути не найпотужнішим у своєму роді. Не варто чекати від нього значного приросту маси, інакше розчарування неминуче. Натомість препар..
997 грн.
Drostanolone 100, 10 мл, 100 мг/мл Magnus | Дростанолон Пропіонат
Лідер продажу
Мастерон від Magnus завоював популярність серед бодібілдерів як синтетичний стероїд, що не ароматизується, з анаболічними та андрогенними властивостями. Цей препарат здатний стимулювати зростання м'язової маси, а також забезпечувати позитивний баланс азоту. Зазвичай, зміни маси тіла стають помітними..
997 грн.
Drostanolone Enanthate, 10 мл, 200 мг/мл Magnus | Дростанолон Енантат
Лідер продажу
Дростанолон енантат від Magnus Pharmaceuticals, або Мастерон енантат, є стероїдом, який блокує процес ароматизації. Його андрогенна дія в п'ять разів перевищує аналогічний ефект тестостерону. Застосовується переважно для вдосконалення рельєфу та якості м'язової тканини. Тепер Мастерон Енантат стоїт..
1 396 грн.
Sustandrol, 1 амп, 250 мг/мл Balkan | Сустанон
Лідер продажу
Сустандрол - це комплекс тестостерону, суміш, що складається з 4 складних ефірів, зазвичай називають Сустанон 250. Sustandrol підходить для тривалих стероїдних курсів на збільшення м'язової маси і сили. Відгуки спортсменів говорять про великий розмір м'язів і силу, отримані під час використання цьог..
100 грн.
Test E, 10 мл, 250 мг/мл Magnus | Тестостерон Енантат
Лідер продажу
Тестостерон Енантат від Magnus Pharmaceuticals - це масляний розчин, який є довгодіючим ефіром тестостерону. Серед атлетів та бодібілдерів він набув популярності завдяки своїм наступним характеристикам: Швидкий набір маси: завдяки своїм анаболічним властивостям цей стероїд сприяє збільшенню м'язо..
798 грн.
Показано з 1 по 12 із 216 (всього сторінок: 18)
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.