Меню
Кошик

Купити Оксандролон в Україні

Оксандролон – один із найпопулярніших анаболічних стероїдних препаратів для нарощування м'язової маси. Він зручний у застосуванні, має доведену ефективність та має низький ризик виникнення побічних ефектів. Купити Оксандролон рекомендовано всім, хто займається аматорським чи професійним спортом, та зацікавлений у швидкому та якісному збільшенні м'язової тканини.

Речовину під назвою «оксандролон» було вперше синтезовано співробітниками американської компанії Searle Laboratories у 1964 р. Як заявили вчені, вони знайшли інгредієнт, який поєднує високий індекс анаболічної активності з низьким рівнем андрогенної активності. Речовина надійшла на ринок під назвою «Анвар», але сьогодні вона випускається і низкою інших брендів.

Спочатку Оксандролон був призначений для людей з ВІЛ та СНІД. Він допомагав відновити сили та зміцнити здоров'я. З цієї причини його часто призначали при анемії, синдромі Тернера, і за багатьох інших хворобах. Незабаром засіб почали використовувати і у спортивній фармакології як стероїд для зростання мускулатури та мобілізації сил організму.

Принцип дії Оксандролону

Завдяки блокуванню певних рецепторів в організмі людини Оксандролон прискорює синтез білка, що призводить до зростання м'язів. Він також стимулює синтез фосфату креатин у м'язових клітинах і таким чином підвищує витривалість. Препарат забезпечує плавний набір маси і має низький відсоток побічних ефектів. Наприклад, у порівнянні з іншими стероїдами, він практично не пригнічує виробництво вільного тестостерону і не шкодить печінці.

Ще однією особливістю Оксандролон є його вплив на апетит. Він пригнічує почуття голоду та допомагає не переїдати. Описаний ефект слабо виражений, але спостерігається у багатьох спортсменів, які застосовують цей стероїд.

Переваги препарату

Ціна Оксандролону досить демократична, що робить її доступною для більшості людей. Однак на цьому переваги кошти не закінчуються. Серед інших плюсів Оксандролону:

 • висока ефективність;
 • зростання м'язової маси без збільшення відсотка жиру у тілі;
 • підвищення витривалості організму та, відповідно, поліпшення якості тренувань;
 • підходить для нарощування сухих рельєфних м'язів;
 • є імуностимулятором та збільшує стійкість організму до вірусних захворювань.

Схема прийому та дозування

Оксандролон випускається як таблетки для орального вживання. На ринку він представлений у дозі 10 мг діючої речовини в одній таблетці.

Якщо ви новачок, починати прийом Оксандролону рекомендовано з мінімальної дози - 20 мг на день. Поступово його можна збільшити до 60-80 мг. Так як період напіврозпаду Оксандролону становить 8-10 годин, вказану кількість необхідно розділити на 2-3 прийоми на день. Досягнення потрібного ефекту препарат рекомендовано приймати курсом, тривалість якого становить 6-8 тижнів.

Побічні ефекти Оксандролону

Судячи з відгуків спортсменів і людей, які займаються бодібілдингом, найчастіше прийом Оксандролону пов'язаний із такими побічними ефектами:

 • нудота;
 • біль в животі;
 • зниження апетиту;
 • падіння лібідо;
 • еректильна дисфункція;
 • підвищення артеріального тиску;
 • головний біль.

Якщо приймати Оксандролон у високій дозі, можливі деякі порушення в роботі печінки. Про таку проблему сигналізує темний колір сечі, болючі відчуття в правому підребер'ї, світлий кал.

Якщо ви плануєте замовити Оксандролон, але ви маєте хронічні захворювання або будь-які інші порушення в роботі організму, обов'язково необхідно попередньо проконсультуватися з лікарем.

Рекомендації щодо ПКТ після Оксандролону

Післякурсова реабілітація передбачає прийом Тамоксифен через два-три дні після закінчення курсу. Згідно з рекомендаціями фахівців, його слід приймати у дозі 30 мг на день протягом 14-21 дня.

Сумісність з іншими препаратами

Подібно до інших стероїдів, Оксандролон часто використовується в комбінованих курсах з іншими препаратами. Йдеться про тестостерони, Примоболан і Сустанон. Прийом перелічених речовин допомагає запобігти деяким побічним ефектам, пов'язаним із вживанням Оксандролону: слабке лібідо, проблеми з печінкою, еректильну дисфункцію. Крім того, комбінування кількох засобів допомагає наростити ще більше м'язової маси та отримати максимально виражений рельєф тіла. Однак важливо пам'ятати, що при комбінованому курсі доза Оксандролону не повинна перевищувати 40 мг на добу.

Де купити?

Якщо ви бажаєте придбати Оксандролон дешево, наш інтернет-магазин до ваших послуг. У каталозі ви знайдете продукцію від провідних світових виробників за найдоступнішою ціною. Товар доступний без рецепта, що дуже вигідно та зручно. Крім того, існує доставка поштою і представлені різні варіанти оплати.

Oxandrolone, 100 таб, 10 мг/таб Magnus | Оксандролон
Лідер продажу
Оксандролон від Magnus Pharmaceuticals є ефективним і відносно безпечним стероїдом, який допоможе досягти ваших цілей у бодібілдингу та спорті. Його здатність збільшувати м'язову масу та силові показники при мінімальних побічних ефектах робить його популярним як серед досвідчених спортсменів, так і ..
1 396 грн.
Бренд: MALAY TIGER
Ксанодрол виготовлений Malay Tiger - це стероїд з високими анаболічними властивостями та мінімальною андрогенною активністю. Активним інгредієнтом є оксандролон. Він переважно використовується у спорті для нарощування сили та якості м'язів. Діюча речовина ксанодролу, оксандролон, спочатку призначавс..
798 грн.
Бренд: SWISS REMEDIES
Оксандролон від Swiss Remedies - препарат, в основі якого стероїдна сполука Oxandrolone, з вираженою анаболічною дією. Сприяє швидкому утворенню м'язових структур та оновленню клітин. Має високу анаболічну активність, яка вчетверо вища, ніж у тестостерону. Його андрогенна дія на організм вкрай низьк..
359 грн.
Oxanabol, 100 таб, 10 мг/таб SP Laboratories | Оксандролон
Новинка
Бренд: SP LABORATORIES
У світі спортивної фармакології існує безліч речовин, здатних допомогти спортсменам досягти своїх цілей у бодібілдингу та фітнесі. Один із таких препаратів - Оксандролон від SP Laboratories, відомий також під назвою "Анавар". Цей анаболічний стероїд набув популярності серед чоловіків і жінок спортсм..
1 995 грн.
Oxandrolon, 25 таб, 10 мг/таб Balkan | Оксандролон
Лідер продажу Продано
Оксандролон від компанії Balkan Pharmaceuticals вважається одним із найбільш м'яких анаболічних препаратів на сучасному ринку та часто вибирається жінками. Цей препарат був спочатку розроблений для лікування таких станів, як ВІЛ, анемія та синдром Тернера, а також для відновлення шкіри після опіків ..
499 грн.
Показано з 1 по 12 із 13 (всього сторінок: 2)
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.