Меню
Кошик

Купити Станозолол в Україні

Станозолол – анаболічний стероїд. На момент написання статті заборонено для застосування у професійному спорті, але активно використовується спортсменами в галузі бодібілдингу, боксу та інших видів спорту, що потребують сильного набору м'язової маси.

Купити станозолол можна на веб-сайтах інтернет-магазинів. Там представлено широкий асортимент продукції. Для того, щоб замовити станозолол, потрібно всього зробити кілька кліків. Речовина дуже популярна як допінг. Тому, незважаючи на заборони, навіть відомі спортсмени вдаються до прийому препаратів на основі станозололу. Речовина набагато ефективніша за тестостерон і нандролон.

Станозолол широко поширений як лікарський засіб. Він використовується в терапевтичних цілях при наступних захворюваннях:

 • Порушення синтезу білків.
 • При травмах, опіках протягом періоду до і після операції, при відновленні після інфекційних хвороб.
 • Дистрофія м'язів, остеопороз тощо.

Схема прийому, дозування, як ставити ін'єкції

Речовина зустрічається як у оральному, так і в ін'єкційному вигляді. В обох формах препарат однаково ефективно впливає на організм.

Правильний розрахунок дозування дозволить отримати максимальну користь від застосування станозололу. Речовину у таблетках рекомендується приймати в обсязі 30 мг на добу (для бодібілдерів). Для тих, хто має на меті вдосконалити витривалість, буде достатньо 10-20 мг стероїду.

Повний курс прийому речовини становить від 5 до 8 тижнів. Так як станозолол недорого коштує, пройти повний курс не складе великих труднощів.

Для того щоб препарат точно добре подіяв і благотворно вплинув на ріст м'язів, слід правильно його колоти. Рекомендовані внутрішньом'язові ін'єкції, але робити укол саме в той м'яз, який потрібно накачати зовсім необов'язково.

Лікарі стверджують, що результат не залежить від того, чи буде поставлена ін'єкція в біцепс або сідничний м'яз. Однак у другому випадку менше болю та ризику зачепити щось важливе. Початківцям буває складно пояснити це, але професійні спортсмени добре розуміють справедливість цього твердження. Ін'єкційні дози вводяться приблизно 1-2 рази на тиждень.

Станозолол має такі відмінні характеристики:

 • Речовина має переважно сильний анаболічний вплив на організм людини.
 • Помірний рівень токсичності печінки. Однак важливо не перевищувати необхідне дозування.
 • Не потребує застосування інгібіторів ароматази.
 • Тривалість дії стероїду становить 8 годин.

Важливо відзначити той факт, що допінг виявлятиметься під час перевірки протягом одного року після одноразового прийому станозололу.

Таким чином, при правильному використанні препарату проблеми, як правило, не виникають. Проте за будь-яких порушеннях найчастіше виявляються побічні ефекти.

Побічні ефекти Станозололу

Станозолол, ціна якого становить кілька тисяч рублів, є ефективним та якісним препаратом. Однак від виникнення побічних дій ніхто повністю не застрахований. Далі перерахований їх перелік:

 • Негативний вплив на простату.
 • Випадання волосся.
 • Висипання акне (вугрової висипки).
 • Пригнічення виробництва тестостерону, гінекомастія.
 • Вірилізація (у жінок).
 • Підвищення артеріального тиску.
 • Проблеми із репродуктивною системою (у жінок).
 • Периферичні набряки.
 • Гіпокоагуляція, кровотечі.

Рекомендації щодо ПКТ після Станозололу

Станозолол зазвичай випускається в пачках з таблетками по 10 мг. Популярний анаболічний стероїд вимагає акуратності для дозування. Результатами проходження курсу препарату буде підсушене тіло, виведення непотрібної рідини та жиру, прискорення процесів відновлення після травм, прискорення синтезу білка для формування м'язової маси.

Післякурсова терапія робиться Кломідом в дозуванні 50 мг в день на протязі 14-20 днів або Тамоксіфеном в дозуванні 20-30 мг в день.

Сумісність, комбінування з іншими стероїдами

Станозолол сумісний з іншими стероїдами і, більше того, іноді призначають спеціальний комбінований курс. Для поліпшення набору м'язової маси призначають також прийом Тестостерону , метандростенолону та Оксиметолону . Препарат на основі станозололу сформує анаболічний ефект та мінімізує естрогенний вплив інших препаратів. При необхідності післякурсової терапії застосовуються Нолвадекс або Кломід.

Strombafort, 25 таб, 10 мг/таб Balkan | Станозолол
Лідер продажу
Станозолол (Вінстрол) - це стероїд, що випускається Balkan Pharmaceuticals під назвою Стромбафорт. Зустрічається як у пероральній, так і в ін'єкційній формі. Основна перевага цього препарату полягає в тому, що він збільшує м'язову масу та зменшує вагу за рахунок спалювання зайвих жирів в організмі. ..
125 грн.
Strombafort, 100 таб, 10 мг/таб Balkan | Станозолол
Лідер продажу
Strombafort (Стромбафорт) – анаболічний стероїд, отриманий з дигідротестостерону. Призначений для збільшення сили та стрімкого нарощування щільних груп м'язів, без накопичення великої кількості води (відмінно підходить для сушіння). Допомагає спортсменам промалювати кожен м'яз тіла, отримати гарний ..
499 грн.
StanoX-10, 100 таб, 10 мг/таб Malay Tiger | Станозолол
Лідер продажу
Бренд: MALAY TIGER
Stanox-10 від Malay Tiger – це таблетки Станозололу. М'який стероїд, але із сильним анаболічним ефектом. Станокс використовується бодібілдерами чоловічої та жіночої статі для збільшення м'язової маси, підвищення сили, а також для схуднення без високого ризику побічних ефектів. Stanox є похідним дигі..
519 грн.
Stanozolol, 100 таб, 10 мг/таб Magnus | Станозолол
Лідер продажу
Станозолол від Magnus Pharmaceuticals – високоякісний анаболік у формі таблеток, популярний у бодібілдингу та силових видах спорту. Сприяє збільшенню сили, витривалості та виведенню зайвої рідини з м'язових тканин. Найчастіше, використовується на курсі сушіння, у комбінації з іншими стероїдами. Іст..
479 грн.
Показано з 1 по 12 із 17 (всього сторінок: 2)
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.