Меню
Кошик

Купити Оксіметолон в Україні

Оксіметолон – це синтетичний андроген, оральний анаболічний стероїд. Він був розроблений мексиканською фармацевтичною фірмою у середині минулого століття. В даний час препарат широко використовується спортсменами для зростання м'язів. Купити оксіметолон можна у нашому інтернет-магазині Strong-Muscle. Розглянемо докладніше, у чому особливості препарату.

Про препарат: історія, переваги Оксіметолону

Спочатку оксіметолон використовували з метою лікування остеопорозу та анемії. Людям із ослабленим організмом, які погано харчуються, його призначали для стимуляції м'язового зростання. Через те, що в 90-х роках були розроблені нестероїдні препарати, що відрізняються високою ефективністю в терапії анемії та остеопорозу, популярність анаболічного стероїду знизилася. Але згодом було проведено дослідження, що довели його ефективність щодо ВІЛ-інфікованих хворих, що дозволило оксіметолону залишитись у медицині.

Серед головних переваг засобу, як стероїда, – швидкий ефект. У середньому спортсмен набирає за 1-2 тижні близько 2-7 кг м'язової маси. Перед конкурсом, під час сушіння, більшість бодібілдерів приймають його, щоб виглядати привабливіше. Серед поширених ефектів зазначають:

  • усунення підшкірного жиру;
  • збільшення м'язів обсягами;
  • підвищення апетиту;
  • поява венозності.

Ще одна перевага – доступна ціна оксіметолону.

Схема прийому та комбінація з іншими стероїдами

Засіб випускають у формі таблеток (в одній міститься 50 мг активної речовини). Схема прийому встановлюється індивідуально залежно від віку, ваги та бажаного ефекту. У середньому дозування становить 100-150 мг на добу (ділиться на два прийоми). 

Оксіметолон застосовується при роботі на силу та масу, що не сильно взаємодіє з андрогенним рецептором. За рахунок цього досить результативною є комбінація з високо андрогенними препаратами, зокрема, з тестостероном (це підтверджують численні відгуки спортсменів).

Можливі побічні явища Оксіметолону

При тривалому безконтрольному прийомі у деяких виникають побічні явища. Серед загальних, характерних як для чоловіків, так і для жінок, зазначають:

  • почуття нудоти та блювання;
  • розлади сну (безсоння);
  • відхилення з боку функціонування травної системи;
  • головний біль;
  • підвищена збуджуваність.

У чоловіків буває набряклість грудей, у жінок – маскулінізація (підвищене зростання волосся, зміна тембру голосу). Більшість побічних явищ проходять відразу після закінчення прийому (інакше варто звернутися за допомогою до фахівця). Оскільки препарат є гепатотоксичним, його тривалий прийом може спровокувати розвиток тяжких патологій, зокрема гепатит та цироз печінки.

Оксіметолон пропонує наш інтернет-магазин STRONG-MUSCLE. Препарат відпускається без рецепта. Передбачено швидку доставку поштою. Щоб замовити Оксіметолон, достатньо залишити заявку в онлайн-режимі.

Anapolon, 20 таб, 50 мг/таб Balkan | Анаполон, Оксіметолон
Лідер продажу
Анаполон – анаболічний синтетичний стероїд з активною діючою речовиною, Оксіметолон. Завдяки інноваційному складу, рекомендується приймати спортсменам, які бажають за короткий період набрати істотну вагу та мускулатуру. За курс прийому, бодібілдери та пауерліфтери можуть збільшити м'язову масу до 7 ..
439 грн.
Magnus Oxymetholone, 50 таб, 50 мг/таб (Магнус Оксіметолон, Анаполон)
Лідер продажу
Oxymetholone – це хімічна назва популярного анаболічного стероїду, також відомого як Анадрол. Його називають А-бомбою, тому що він є одним із найпотужніших стероїдів для збільшення обсягів бодібілдера. Оксіметолон від Magnus Pharmaceuticals допоможе вам швидко наростити величезну м'язову масу. Прост..
798 грн.
Бренд: MALAY TIGER
Oxyndrol від Malay Tiger – це торгова назва потужного анаболічного стероїду, відомого як Анаполон та Анадрол. Активним інгредієнтом виступає речовина з хімічною назвою - Оксіметолон (Оксі).Оксіметолон є одним із найсильніших оральних стероїдів, тому він дуже токсичний для печінки. Використовуючи Oxy..
798 грн.
Бренд: SWISS REMEDIES
Коли йдеться про стероїди для набору маси, більшість спортсменів вибирають Оксіметолон, який також випускається під марками Anadrol і Anapolon. Впевнені, що і ви, скуштувавши ці препарати, ніколи не захочете експериментувати із чимось ще. Все тому, що OXYMETHOLONE Анадрол є фантастичною сполукою, як..
279 грн.
Показано з 1 по 12 із 12 (всього сторінок: 1)
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.