Меню
Кошик

Купити таблетовані стероїди в Україні


Anapolon, 20 таб, 50 мг/таб Balkan | Анаполон, Оксіметолон
Лідер продажу
Анаполон – анаболічний синтетичний стероїд з активною діючою речовиною, Оксіметолон. Завдяки інноваційному складу, рекомендується приймати спортсменам, які бажають за короткий період набрати істотну вагу та мускулатуру. За курс прийому, бодібілдери та пауерліфтери можуть збільшити м'язову масу до 7 ..
439 грн.
Oxandrolone, 100 таб, 10 мг/таб Magnus | Оксандролон
Лідер продажу
Оксандролон від Magnus Pharmaceuticals є ефективним і відносно безпечним стероїдом, який допоможе досягти ваших цілей у бодібілдингу та спорті. Його здатність збільшувати м'язову масу та силові показники при мінімальних побічних ефектах робить його популярним як серед досвідчених спортсменів, так і ..
1 396 грн.
Strombafort, 25 таб, 10 мг/таб Balkan | Станозолол
Лідер продажу
Станозолол (Вінстрол) - це стероїд, що випускається Balkan Pharmaceuticals під назвою Стромбафорт. Зустрічається як у пероральній, так і в ін'єкційній формі. Основна перевага цього препарату полягає в тому, що він збільшує м'язову масу та зменшує вагу за рахунок спалювання зайвих жирів в організмі. ..
125 грн.
Turinabol, 100 таб, 10 мг/таб Magnus | Турінабол
Лідер продажу
Турінабол від Магнус Фарма - анаболічний стероїд, розроблений для стимулювання зростання м'язової маси та збільшення апетиту. Хімічний склад Турінаболу забезпечує йому високу анаболічну активність, пов'язану з відсутністю сильної андрогенної дії. Це робить препарат популярним серед спортсменів, які ..
997 грн.
Magnus Oxymetholone, 50 таб, 50 мг/таб (Магнус Оксіметолон, Анаполон)
Лідер продажу
Oxymetholone – це хімічна назва популярного анаболічного стероїду, також відомого як Анадрол. Його називають А-бомбою, тому що він є одним із найпотужніших стероїдів для збільшення обсягів бодібілдера. Оксіметолон від Magnus Pharmaceuticals допоможе вам швидко наростити величезну м'язову масу. Прост..
798 грн.
Strombafort, 100 таб, 10 мг/таб Balkan | Станозолол
Лідер продажу
Strombafort (Стромбафорт) – анаболічний стероїд, отриманий з дигідротестостерону. Призначений для збільшення сили та стрімкого нарощування щільних груп м'язів, без накопичення великої кількості води (відмінно підходить для сушіння). Допомагає спортсменам промалювати кожен м'яз тіла, отримати гарний ..
499 грн.
Бренд: MALAY TIGER
Ксанодрол виготовлений Malay Tiger - це стероїд з високими анаболічними властивостями та мінімальною андрогенною активністю. Активним інгредієнтом є оксандролон. Він переважно використовується у спорті для нарощування сили та якості м'язів. Діюча речовина ксанодролу, оксандролон, спочатку призначавс..
798 грн.
Бренд: SWISS REMEDIES
Оксандролон від Swiss Remedies - препарат, в основі якого стероїдна сполука Oxandrolone, з вираженою анаболічною дією. Сприяє швидкому утворенню м'язових структур та оновленню клітин. Має високу анаболічну активність, яка вчетверо вища, ніж у тестостерону. Його андрогенна дія на організм вкрай низьк..
359 грн.
Бренд: MALAY TIGER
Oxyndrol від Malay Tiger – це торгова назва потужного анаболічного стероїду, відомого як Анаполон та Анадрол. Активним інгредієнтом виступає речовина з хімічною назвою - Оксіметолон (Оксі).Оксіметолон є одним із найсильніших оральних стероїдів, тому він дуже токсичний для печінки. Використовуючи Oxy..
798 грн.
TurinoX, 100 таб, 10 мг/таб Malay Tiger | Турінабол
Лідер продажу
Бренд: MALAY TIGER
TurinoX від Malay Tiger також відомий як Турінабол у таблетках. Це дуже ефективний та потужний анаболічний стероїд з м'якими властивостями. Турінокс підходить як чоловікам, так і жінкам, для нарощування м'язової маси та збільшення сили, не наражаючи себе на ризик побічних ефектів. Використовується н..
958 грн.
Показано з 1 по 12 із 60 (всього сторінок: 5)
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.