Меню
Кошик

Купити Тестостерону Ципіонат в Україні

Чоловіча сила, зростання м'язів, сексуальна функція – це діяльність гормону тестостерону на організм. Речовина синтезується статевими залозами. Як стероїдні засоби застосовують препарати на основі тестостерону. Тестостерон ціпіонат - це ефір статевого гормону у вигляді маслянистого розчину, у якого відзначається найтриваліший період напіврозпаду. На організм діє як природна біологічна речовина. Препарат накопичує у м'язах більше азоту, що сприяє створенню білка у м'язах. Купити ціпіонат слід тим, хто хоче набрати якісну м'язову масу.

Вперше згадка про гормональний препарат з'явилося на початку 50-х років на західному ринку. У цей час стероїд Тестостерон Ципіонат не набув масової популярності у застосуванні. Використовувався як аналог до існуючого Тестостерону Енантату. У 1960 році гормон призначали для лікування менорагій та поліпшення кісткової тканини, а також для стимуляції сперматогенезу.

Переваги та особливості Тестостерон Ципіонату

За фармакологічними властивостями тестостерон ціопінат характеризується:

  • стимуляцією функцій зовнішніх статевих органів;
  • розвитком вторинних статевих ознак;
  • підвищенням рівня лібідо та потенції;
  • активізацією сперматогенезу;
  • зниженням активності лютеотропного та фолікулостимулюючого гормону.

Ципіонат відносять до препаратів, що пригнічують вироблення жіночих статевих гормонів. При пухлинах молочної залози застосовують як протипухлинний засіб.

Яскраво виражений анаболічний ефект ципіонату, який характеризується набором м'язової маси, активізацією синтезу білка та уповільненням відкладення жирової тканини. На курсі застосування препаратів Тестостерон Ципіонату спортсмени можуть тренуватися в вкрай інтенсивному режимі і швидше відновлюватися після навантажень.

Спосіб застосування Тест Ципіонату та дозування

Ципіонат є препаратом із тривалим періодом напіврозпаду, який становить 15-16 днів. Випускається у вигляді маслянистого розчину та доступний лише в ін'єкційній формі. Вводять внутрішньом'язово переважно верхній зовнішній квадрант сідниць.

При доборі дози слід враховувати вік, наявність супутніх захворювань та протипоказань. Оптимальна одноразова доза 200 – 500 мг один раз на тиждень. Якщо вводити вище 600 мг, то значно підвищується ризик розвитку побічних ефектів.

Тестостерон ципіонату

При прийомі анаболічних стероїдів підвищується концентрація естрогенів – жіночих статевих гормонів, що призводить до розвитку гінекомастії. Також є ризик прояву андрогенних побічних явищ:

  • підвищена пітливість, пов'язана з активною роботою сальних залоз;
  • зростання волосяного покриву на тілі;
  • вугровий висип;
  • підвищене статеве збудження та почастішання ерекції;
  • депресія, біль голови, запаморочення, нудота, блювання.

Післякурсова терапія (ПКТ) після Ципіонату

Оскільки прийом стероїдів спричиняє активну вироблення естрогенів, необхідно використовувати Тамоксифен чи Анастрозол. Препарати допомагають пригнічувати розвиток гінекомастії та знижують накопичення рідини в організмі.

Якщо спостерігається випадання волосся, то для запобігання побічному явищу можливе використання препарату Пропеція (Фінастерид), який припиняє утворення тестостерону у дигідротестостерон.

Для зменшення відкату та збереження набраної м'язової маси можна використовувати соматотропін, кленбутерол та інсулін.

Комбінування Ципіонату з іншими стероїдами

Додати 6-9 кг м'язової маси за 8 тижнів можливе при використанні Тестостерону Ципіонату з Туринаболом . 200 мг тестостерону і 30 мг Турика на тиждень - найбільш підходяща доза при поєднанні препаратів.

Класичне поєднання Тестостерону та Метану популярне у сфері бодібілдингу. При такому прийомі якість набраних м'язів буде гіршою, але прогрес значнішим. 8-13 кг за курс цілком реально набрати. Дозування підбирається самостійно, але слід враховувати, що норма Ципіонату 200-500 мг на тиждень, а Метану 30-40 мг на день.

На сушінні можливе поєднання з Винстролом , який не затримує рідину в організмі. При такому комбінуванні набираємо 5-9 кг сухої м'язової маси.

Купити тестостерон ципіонат можна в нашому магазині, замовивши на сайті або зателефонувавши за контактним телефоном. Вартість ципіонату варіюється від 50 до 600 грн., в залежності від виробника та обсягів. Доставка здійснюється поштою на вказану адресу. Ми гарантуємо якість та справжність товару.

Тестостерон Ципіонат від Balkan Pharmaceuticals - один із найскладніших ефірів тестостерону, що використовуються у бодібілдингу. Багато спортсменів говорять, що він кращий за енантат. Обидва ін'єкційні стероїди на масляній основі з тривалою дією, які будуть підтримувати рівень тестостерону до двох т..
918 грн.
Показано з 1 по 12 із 19 (всього сторінок: 2)
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.