Меню
Кошик

Тестостерон Пропіонат + Вінстрол Ін'єкційний

купити Тестостерон Пропіонат + Вінстрол Інєкційний
Тестостерон Пропіонат + Вінстрол Ін'єкційний
1513 продажів
7846 переглядів
3 262 грн.
Доставимо безкоштовно
При замовленні від 2000 грн.

Вінстрол + Тестостерону Пропіонат – курс для набору сухої маси, покращення рельєфу мускулатури, сушіння та підготовки до змагань з бодібілдингу. Є однією з найпопулярніших, найчастіше застосовуваних і доступних за ціною комбінацій. Призначається для атлетів середнього рівня, які мають досвід використання інших стероїдних схем. У 6-тижневий курс входять два ін'єкційні препарати. Уколи робляться за день. Після завершення проводиться 14-денна ПКТ на Кломіді.

Особливості використовуваної форми в курсі

Пропонований курс Вінстрол + Тестостерон включає два різні за дією препарату. Якщо перший мало впливає приріст м'язової маси, але сприяє її збереженню і запускає жиросжигание, то другий, навпаки, створює умови активного збільшення обсягів мускулатури. До того ж Пропік згладжує такі побочки Вінстролу, як зневоднення та подальше запалення тканин суглобів та зв'язок.

Тестостерон Пропіонат

Для плавного приросту м'язової тканини або підтримки її в ході сушіння, згідно з відгуками, немає нічого кращого з переважно андрогенних препаратів, ніж Пропіонат. Так як він не накачує надмірно воду, але при цьому створює високий рівень анаболізму.

Вінстрол

Являє собою водну суспензію станозололу. Характеризується підвищеною жироспалювальною здатністю. Також він сприяє активному виведенню рідини, завдяки чому посилює рельєфність м'язів. При цьому стероїд підтримує м'язи, не дає зменшуватись їх обсягу навіть при низькокалорійному раціоні та високоінтенсивних тривалих навантаженнях.

Дозування курсу Тестостерон Пропіонат - Вінстрол

Прийом здійснюється згідно з наступною схемою:

Тиждень Тестостерону Пропіонат, мг/кожний 2-й день Вінстрол, мг/раз на 2 дні
1 100 50
2 100
50
3 100
50
4 100
50
5 100
50
6 100
50

20 ампул або 2 флакони

20 ампул або 2 флакониПКТ - Кломід, мг/день

7 50

8 50

9 50


20 табл. (1 блістер)

Особливість циклу в тому, що до його складу входять два різні за типом субстанції ін'єкційні препарати. Пропік йде на олії, а Вінс – на воді. Тому їх не можна змішувати в один укол. Тим не менш, зважаючи на їх коротку дію в організмі, спортсмену потрібно ставити ін'єкції досить часто. Оптимальна схема – за день.

Наприклад, Пн, Ср, Пт – тестостерон, а Вт, Чт, Сб – вінстрол тощо. При цьому головна перевага курсу – відсутність пероральних форм препаратів. Завдяки цьому виключається негативний вплив на ШКТ та печінку, а також забезпечується висока біодоступність діючих речовин.

Рекомендації щодо ПКТ

Зв'язка "Тестостерон + Вінстрол" за запропонованою схемою практично не виявляє негативних наслідків. Єдиний можливий побічний ефект – незначне придушення вироблення власного тесту. Тому після завершення циклу - починаючи з 3-го дня після крайньої ін'єкції - проводиться м'яка 2-тижнева ПКТ на основі Кломіда за наступним алгоритмом:

  1. Перші 7 днів – 1 таблетка вранці та 1 увечері.
  2. Наступні 7 днів – 1 таблетка з ранку.

Схема плавно відновлює виробництво власного тестостерону, що сприяє мінімізації післякурсового відкату.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Captcha
  1. Здавати аналізи перед курсом стероїдів та після ПКТ
  2. Не вживати спиртне! Стероїди не сумісні з алкоголем
  3. Продовжувати регулярні тренування
  4. Дотримуватися правильного харчування та зберігати баланс БЖУ
Часті питання про Тестостерон Пропіонат + Вінстрол Ін'єкційний
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.