Меню
Кошик

Оксандролон Соло

купити Оксандролон Соло
Оксандролон Соло
1526 продажів
19982 переглядів
3 741 грн.
Доставимо безкоштовно
При замовленні від 2000 грн.

Оксандролон соло – курс для початківців за базовою ціною. Підходить для тих, хто тільки-но починає освоювати фарму. Основні ефекти прийому – приріст якісної маси, збільшення силових показників, покращення рельєфності та промальовування мускулатури. До складу циклу входить єдиний препарат у таблетованій формі. За ступенем впливу на організм він є одним із найм'якших. Однак незначне зменшення вироблення власного тестостерону все ж таки можливе. Тому на виході обов'язковим є проведення ПКТ на Кломіді.

Особливості Оксандролону соло

Препарат часто називають "Оксаною". З'явився в середині 60-х років. минулого століття у США. Спортсменам він був доступний за брендовою назвою Анавар. У порівнянні з тестостероном він має значно меншу андрогенну дію, але при цьому виявляє помірну анаболічну активність. Структурно препарат є модифікованим дигідротестостероном. Один із його плюсів – відсутність ароматизації. Тому на курсі немає необхідності використовувати антиестрогени.

Крім того, в базових дозах Оксандролон практично не пригнічує натуральне вироблення чоловічого статевого гормону. Препарат застосовується перорально, і тому не виключено розвиток побічних проявів з боку шлунково-кишкового тракту та печінки. Однак на практиці навіть за тривалого курсу, але нормальних дозування подібних явищ не спостерігалося.

Схема прийому курсу, дозування

Оксандролон соло застосовується за такою схемою:

Тиждень:Оксандролон, мг/день (шт. табл)
Кломід, мг/день
140 (4)
-
240 (4)
-
340 (4)
-
440 (4)
-
540 (4)
-
640 (4)
-
740 (4)
-
8-50 мг\день
9-50 мг\день
10-50 мг\день
Всього:196 таб. (2 упаковки)
20 таб. (1 блістер)

Оксандролон діє набагато м'якше, ніж метан. При цьому він не викликає гінекомастію та не заливає. Тому він підходить передусім обережним атлетам бодібілдингу. Вище описана схема не призведе до стрибкоподібного вибухового зростання маси, однак і відкату після її завершення не буде. Основна мета курсу – плавне збільшення м'язів або якісне їх опрацювання під час роботи на рельєф.

Рекомендації щодо ПКТ після курсу Оксандролона Соло

Незважаючи на м'яку дію Оксандролону на організм, згідно з відгуками, незначне заниження вироблення тестостерону все ж таки відбувається. Щоб уникнути можливих побічних ефектів, на виході з курсу – на третій день після прийому останньої таблетки стероїду – потрібно почати вживати Кломід. Перші 7 днів приймаються по 2 таблетки, наступні 7 днів по 1 табл.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Captcha
  1. Здавати аналізи перед курсом стероїдів та після ПКТ
  2. Не вживати спиртне! Стероїди не сумісні з алкоголем
  3. Продовжувати регулярні тренування
  4. Дотримуватися правильного харчування та зберігати баланс БЖУ
Часті питання про Оксандролон Соло
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.