Меню
Кошик

Xanodrol, 50 таб, 10 мг/таб Malay Tiger | Оксандролон

купити Xanodrol (Malay Tiger) 50 таб, 10 мг/таб, Оксандролон
Xanodrol, 50 таб, 10 мг/таб Malay Tiger | Оксандролон
15102 продажів
3140 переглядів
798 грн.
Доставимо безкоштовно
При замовленні від 2000 грн.

Ксанодрол виготовлений Malay Tiger - це стероїд з високими анаболічними властивостями та мінімальною андрогенною активністю. Активним інгредієнтом є оксандролон. Він переважно використовується у спорті для нарощування сили та якості м'язів. Діюча речовина ксанодролу, оксандролон, спочатку призначався для медичних цілей. Конструктивно це модифікована версія дигідротестостерону, де другорядно додані вуглець і кисень. Властивості цього стероїду забезпечують анаболічну активність у кілька разів вищу, порівняно з андрогенним тестостероном і водночас призначаються мінімальні активні андрогени. У бодібілдингу та спорті, Оксандролон від Малай Тайгер, відомий як анаболічний стероїд, але модифікований, щоб позбутися ризику виникнення побічних ефектів.

Дія Оксандролону

Виготовлено малайзійською фармацевтичною компанією спортивних стимуляторів – Malay Tiger. Продукція цієї компанії є досить новою на ринку спортивної фармакології, вона з'явилася влітку 2013 року, але вже встигла зарекомендувати себе багатьом спортсменам і стати дуже популярною.

Ксанодрол випускається у таблетках по 5 мг. Він займає перше місце за анаболічною активністю (400%) і модифікований, щоб не давати побічних дій (андрогенні побічні ефекти не виникають).

Тим часом Xanodrol досить швидко діє, хоча і не довго. Ефект відчувається практично відразу після прийому і триває 8-12 годин. Необхідно приймати щодня через недовготривалий стійкий ефект.

Який ефект можна очікувати від Xanodrol?

Позитивні:

  1. Збільшення сили спортсмена.
  2. Розвиток сухих та твердих м'язів.
  3. Значний вплив на спалювання жиру.
  4. Збільшиться вироблення гормону росту.

Негативні:

Як зазначалося, ці таблетки практично не мають побічних ефектів. Однак ми відзначаємо, що надмірне дозування може призвести до зниження лібідо, втрати апетиту, підвищення артеріального тиску та головного болю, але гінекомастія та інші побічні ефекти виключені.

Важливо: цей препарат має низькі токсичні властивості для печінки.

З урахуванням вищевикладеного слід зазначити, що Оксандролон від Мала Тайгер може ефективно використовуватися і жінками в спорті. Рекомендована доза для жінок-спортсменів дещо нижча, ніж для чоловіків (10-20 мг на день для жінок та 20-80 мг на день для чоловіків), але, якщо вони того забажають, завдяки невеликій ймовірності побічних ефектів, жінки можуть збільшити кількісну дозу .

Важливо: таблетки Ксанодролу слід зберігати у недоступному для дітей та домашніх тварин місці для забезпечення їхньої безпеки. Зберігайте при кімнатній температурі, в темному, захищеному від вологи місці.

Як правильно приймати Xanodrol

У спорті цей продукт в основному застосовується курсом у поєднанні з певними стероїдними засобами для досягнення таких цілей, як покращення сили та обсягу м'язів. Необхідність частого прийому (щодня) обумовлена тим, що дія препарату короткочасно триває 8-12 годин.

З якими іншими препаратами можна поєднувати Ксанодрол?

Ефективність циклу, що базується на цьому стероїді, дає вам широкий вибір комбінацій. Конкретні комбінації циклу мають ґрунтуватися на меті, яку ви хочете досягти. Досвід раннього використання фармакологічних стероїдів є плюсом.

Курс з Тренболоном + Болденоном – гарний вибір для тих, хто має стероїдний досвід та хоче підвищити якість своєї м'язової маси. Препарати можуть використовуватися за цією схемою: Оксандрол – 30 мг на день, Болденон – 600 мг на тиждень та Тренболон – 300 мг на тиждень. Наприкінці курсу додайте Провірон (50 мг на день протягом першого тижня).

З іншого боку, Оксандролон + Станозолол є ідеальною комбінацією для початківців (і не лише), які хочуть покращити свою м'язову масу. Речовини використовуються у наступних пропорціях: Xanodrol – 30 мг на день, STANOX-10 – 30 мг на день протягом 6 тижнів. У терапії після циклу застосовують Тамоксифен по 20 мг щодня протягом двох тижнів.

Форма випуску
Таблетки
Діюча речовина
Oxandrolone
Кількість діючої речовини
5 мг/таб
Фасування
100 таблеток
Коптенко Валера 10.04.2020

Взял как рекомендовано, цикл оксана+трен+ болденон. Третья неделя, полет нормальный! Жму во всю железо в гараже. К сожалению, тренажерный зал закрыт на карантин(((

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Captcha
  1. Здавати аналізи перед курсом стероїдів та після ПКТ
  2. Не вживати спиртне! Стероїди не сумісні з алкоголем
  3. Продовжувати регулярні тренування
  4. Дотримуватися правильного харчування та зберігати баланс БЖУ
Часті питання про Xanodrol, 50 таб, 10 мг/таб Malay Tiger | Оксандролон
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.