Меню
Кошик

Enandrol, 1 амп, 250 мг/мл Balkan | Тестостерон Енантат

купити Balkan Pharmaceuticals Enandrol, 1 амп, 250 мг/мл (Балкан Енандрол, Тестостерон Енантат)
Лідер продажу
Enandrol, 1 амп, 250 мг/мл Balkan | Тестостерон Енантат
156282 продажів
6649 переглядів
84 грн.

Тестостерон енантат від Balkan Pharmaceuticals в ампулах є ін'єкційним стероїдом, який містить 250 мг гормону тестостерону енантату на мілілітр. Призначений значного збільшення м'язової маси. Енантатний ефір цього лікарського засобу уповільнює вивільнення гормону і, отже, його ін'єкції можна робити рідше, ніж при використанні пропіонату. Активна хімічна речовина у складі Enandrol - тестостерон Е. Ін'єкція є формою масляного розчину, призначену для повільного вивільнення тесту. Має довгу тривалість дії – 2-3 тижні. У медицині це найбільш застосовуваний вид тестостерону.

Дозування Enandrol 250 мг/мл

За відгуками спортсменів, які використовують Тестостерон Енантат від Балкан, для підтримки стабільного рівня гормону в крові, достатньо 2 уколів на тиждень по 250 мг кожен, у графіку понеділок/четвер.

Рекомендується не перевищувати дозу ін'єкцій енантату 750 мг на тиждень. При перевищенні цієї норми естрогенні побічні ефекти стануть більш вираженими.

Тестостерон енантату від Balkan Pharmaceuticals

Енантат (тестостерон E) є потужним гормоном, з багатьма потенційними негативними ефектами, більшість з яких пов'язана з тим, що тестостерон має тенденцію повністю перетворюватися на естроген. Затримку води буде видно досить швидко, спостерігатиметься і накопичення жиру. Тому енантат це не той стероїд, який слід використовувати перед змаганнями. Також є ризик гінекомастії.

Можуть виникнути й інші небажані ефекти андрогенного типу, такі як прищі, ріст волосся на обличчі та тілі, жирна шкіра та облисіння. Для компенсації побічних ефектів, рекомендується до Enandrol підключати інгібітор ароматази Анастразол під час курсу і Тамоксифен на ПКТ. Більшість спортсменів чоловічої статі нормально переносять тестостерон енантат, що у поєднанні з класним кінцевим результатом у вигляді величезних м'язів, і визначило велику популярність даного стероїду.

Поєднання тестостерон енантату з іншими препаратами

Для внутрішньокурсової терапії можна використовувати Провірон. Однак, вважається, що використання антиестрогену під час курсу набору якомога більшої маси, може уповільнити цей процес. Тому, приймайте його тільки за необхідності, при перших негативних ефектах тестостерон енантату.

Курс Енандрола може бути розширений стероїдом Анаполоном, що призводить до вибухового зростання ваших м'язів. Але пам'ятайте, що таке поєднання може дати більше побічних ефектів, а отже, буде потрібно і збільшення дозувань ПКТ.

Форма випуску
Ампули
Діюча речовина
Testosterone enanthate
Кількість діючої речовини
250 мг/мл
Фасування
1 ампула
Огромные бицепсы 21.04.2020

Супер тест от балканов! Регулярно покупаю его на курс. Главное не пожалейте денег на ПКТ! Впрочем как и после любых анаболиков

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Captcha
  1. Здавати аналізи перед курсом стероїдів та після ПКТ
  2. Не вживати спиртне! Стероїди не сумісні з алкоголем
  3. Продовжувати регулярні тренування
  4. Дотримуватися правильного харчування та зберігати баланс БЖУ
Часті питання про Enandrol, 1 амп, 250 мг/мл Balkan | Тестостерон Енантат
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.