Меню
Кошик

Балкан Фарма стероїди

Anapolon, 20 таб, 50 мг/таб Balkan | Анаполон, Оксіметолон
Лідер продажу
Анаполон – анаболічний синтетичний стероїд з активною діючою речовиною, Оксіметолон. Завдяки інноваційному складу, рекомендується приймати спортсменам, які бажають за короткий період набрати істотну вагу та мускулатуру. За курс прийому, бодібілдери та пауерліфтери можуть збільшити м'язову масу до 7 ..
439 грн.
Apollo, 10 таб, 100 мг/таб Balkan | Сілденафіл
Лідер продажу
Apollo – інноваційний препарат, що є аналогом Віагри, від виробника Balkan Pharmaceuticals. Діюча речовина – Силденафіл цитрат. Крім позитивного впливу на потенцію та сексуальний потяг, підвищується мотивація, стабілізуються гормони та досягається пампінг ефект. Корисні властивості та застосування A..
399 грн.
Clenbuterol, 25 таб, 40 мкг/таб Balkan | Кленбутерол
Лідер продажу
Кленбутерол від Балкан Фарма є сильним жироспалюючим препаратом, що стимулює метаболічну активність, підвищення активності та температури тіла. Провокування тіла таким чином стимулює його використовувати і спалювати накопичений жир. В даний час Кленбутерол в основному використовується для сх..
90 грн.
Clomed, 20 таб, 50 мг/таб Balkan | Кломід
Лідер продажу
Активна речовина, що діє: Кломіфен Цитрат. Відомий також під назвами: Кломід, Серофен. Кломід – це нестероїдний препарат, який використовується для лікування жінок, з проблемами овуляції та безпліддя. Спортсмени, які приймають стероїди, використовують Clomed (Кломід) від Balkan Pharmaceuticals для л..
519 грн.
Strombafort, 25 таб, 10 мг/таб Balkan | Станозолол
Лідер продажу
Станозолол (Вінстрол) - це стероїд, що випускається Balkan Pharmaceuticals під назвою Стромбафорт. Зустрічається як у пероральній, так і в ін'єкційній формі. Основна перевага цього препарату полягає в тому, що він збільшує м'язову масу та зменшує вагу за рахунок спалювання зайвих жирів в організмі. ..
125 грн.
Sustandrol, 1 амп, 250 мг/мл Balkan | Сустанон
Лідер продажу
Сустандрол - це комплекс тестостерону, суміш, що складається з 4 складних ефірів, зазвичай називають Сустанон 250. Sustandrol підходить для тривалих стероїдних курсів на збільшення м'язової маси і сили. Відгуки спортсменів говорять про великий розмір м'язів і силу, отримані під час використання цьог..
100 грн.
Tamoximed, 15 таб, 20 мг/таб Balkan | Тамоксіфен
Лідер продажу
Тамоксімед, що виробляється Balkan Pharmaceuticals, є пероральним препаратом, який містить 10 мг активної речовини під назвою Тамоксіфен. У медицині він відомий як препарат, який використовується для лікування онкологічних захворювань, як рак грудей, нирок, саркома м'яких тканин, олігоспермія, пухли..
100 грн.
Anastrozol, 25 таб, 1 мг/таб Balkan | Анастрозол
Лідер продажу
Анастрозол від Балкан Фарма – ефективний препарат для зниження рівня естрадіолу (ароматизації), що застосовується як на курсі стероїдів, так і у складі післякурсової терапії. Є першим у новому класі селективних пероральних блокаторів ароматази третього покоління. Він діє, блокуючи фермент ароматазу,..
519 грн.
Aquatest, 1 амп, 100 мг/мл Balkan | Суспензія Тестостерону
Лідер продажу Продано
Aquatest (Суспензія тестостерону) від Balkan Pharmaceuticals – ін'єкційний препарат, що містить не ефірний тестостерон на водній основі. Серед спортсменів, суспензія тестостерону має репутацію надзвичайно потужного препарату, який часто займає перше місце серед тестостеронів.Швидкодіюча суспензія бу..
84 грн.
Strombafort, 100 таб, 10 мг/таб Balkan | Станозолол
Лідер продажу
Strombafort (Стромбафорт) – анаболічний стероїд, отриманий з дигідротестостерону. Призначений для збільшення сили та стрімкого нарощування щільних груп м'язів, без накопичення великої кількості води (відмінно підходить для сушіння). Допомагає спортсменам промалювати кожен м'яз тіла, отримати гарний ..
499 грн.
Anastrozole, 5 таб, 1 мг/таб Balkan | Інгібітор ароматази
Лідер продажу
Препарат відноситься до групи інгібіторів ароматази, що переривають процес ароматизації. У його основі однойменна речовина – Anastrozole. Для кращого ефекту рекомендується приймати його паралельно із курсом. При цьому не варто побоюватися, що курс таким чином стане надто дорогим, оскільки ціна Анаст..
104 грн.
Показано з 1 по 12 із 33 (всього сторінок: 3)

Balkan Pharmaceuticals - фармацевтична компанія, заснована в Європі у 2006 році. Їхні продукти дуже відомі споживачам стероїдів по всій Європі та на внутрішньому ринку США. В першу чергу, Балкан Фарма виробляє продукти для лікування різних захворювань, але їх анаболічні продукти мають високу якість, і бодібілдери бачать лише позитивний ефект від їх використання.

Ми продаємо стероїди Balkan Pharmaceuticals з 2013 року. У нас ніколи не було проблем зі своєю якістю і всі продукти мають коди UPIC для підробленого захисту, які можна перевірити на офіційному веб-сайті. Таким чином, ви можете бути впевнені, що ви отримуєте тільки справжні продукти, тому що ви можете перевірити кожен продукт окремо на офіційному сайті Balkan Pharmaceuticals.

Де купити стероїди Balkan Pharmaceuticals?

Ви можете купити широкий асортимент продуктів Balkan Pharmaceuticals, таких як оральні та ін'єкційні стероїди, жироспалювачі та багато інших. Наш магазин може за короткий термін доставити товар до будь-якого міста України.

Перевірка коду UPIC: b-p.md

Офіційний сайт: balkanpharmaceuticals.com

Ми пропонуємо таблетовані та ін'єкційні стероїди Balkan Pharmaceuticals, які, у свою чергу, діляться на препарати для сушіння та анаболічні стероїди для росту м'язів. Кожен із перелічених видів стероїдів Балкан має свої властивості та особливості. На Strong-Muscle перед тим, як купити стероїди Balkan Pharmaceuticals, ви можете переглянути таблицю опису кожного препарату, схеми прийому, можливі побочки та ПКТ.

На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.