Меню
Кошик

Cipandrol, 10 мл, 200 мг/мл Balkan | Тестостерон Ципіонат

купити Balkan Pharmaceuticals Cipandrol, 10 мл, 200 мг/мл (Балкан Ципандрол, Тестостерон Ципіонат)
Cipandrol, 10 мл, 200 мг/мл Balkan | Тестостерон Ципіонат
1536 продажів
1958 переглядів
918 грн.
Доставимо безкоштовно
При замовленні від 2000 грн.

Тестостерон Ципіонат від Balkan Pharmaceuticals - один із найскладніших ефірів тестостерону, що використовуються у бодібілдингу. Багато спортсменів говорять, що він кращий за енантат. Обидва ін'єкційні стероїди на масляній основі з тривалою дією, які будуть підтримувати рівень тестостерону до двох тижнів.

Як і у випадку з будь-якими ін'єкційними препаратами тестостерону, ціпіонат забезпечить суттєвий приріст маси та сили під час курсу. Але через те, що тестостерон легко перетворюється на естроген, спостерігатиметься висока затримка води. Це робить недоцільним використання ципіонату на курсі сушіння чи рельєфу. Також естроген може спричинити гінекомастію. Якщо ви помітили біль, набряк або вузлики у сосках, необхідно включити ВКТ препарати, такі як Провірон або Тамоксіфен. Загалом, рекомендується використовувати інгібітори ароматази на початку курсу Тестостерон Ципіонату, перш ніж виявляться будь-які естрогенні побічні ефекти.

Дозування Cipandrol (Тестостерон Ципіонат від Балкан)

Незважаючи на те, що тестостерон активний в організмі протягом тривалого часу, він вводиться щотижня. Доза, в діапазоні від 200 до 800 мг, забезпечить різкий приріст м'язової маси. Хоча великі дози не потрібні, багато бодібілдерів ставлять надмірні ін'єкції в 1000 мг на тиждень. Це звичайно призведе до значно більшого утримання води та виникнення андрогенних побічних ефектів. Так що принцип «що більше, тим краще» тут не застосовується, він приносить більше шкоди, ніж користі.

Побічні ефекти

Первинний чоловічий гормон тестостерон завжди проявляє андрогенні побочки: жирна шкіра, вугрі, ріст волосся на тілі та обличчі, випадання волосся (особливо якщо ви генетично схильні). Всі андрогенні побічні ефекти спричинені перетворенням тестостерону на ДГТ (дигідротестостерон). Для запобігання цьому, слід застосовувати препарати інгібітори ароматази.

Використання Тестостерону Ципіонату від Балкан майже напевно призведе до зупинки вироблення власного тестостерону. Тому рекомендується наприкінці курсу застосовувати ХГЛ (гонадотропін) та Кломід на ПКТ. Це допоможе уникнути сильного відкату та побічних ефектів після курсу. Деякі спортсмени бувають незадоволені після прийому ципіонату та інших тестостеронів, проте це відбувається виключно через недотримання дозувань курсу, ВКТ та неправильне відновлення на післякурсовій терапії. Звичайно, не вдасться зберегти всю набрану м'язову вагу, проте при дотриманні всіх правил, основна м'язова маса збережеться.

Форма випуску
Флакони
Діюча речовина
Testosterone cypionate
Кількість діючої речовини
200 мг/мл
Фасування
Флакон 10 мл

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Captcha
  1. Здавати аналізи перед курсом стероїдів та після ПКТ
  2. Не вживати спиртне! Стероїди не сумісні з алкоголем
  3. Продовжувати регулярні тренування
  4. Дотримуватися правильного харчування та зберігати баланс БЖУ
Часті питання про Cipandrol, 10 мл, 200 мг/мл Balkan | Тестостерон Ципіонат
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.