Меню
Кошик

TurinoX, 100 таб, 10 мг/таб Malay Tiger | Турінабол

купити Malay Tiger TurinoX, 100 таб, 10 мг/таб (Малай Тайгер Турінокс, Турінабол)
Лідер продажу
TurinoX, 100 таб, 10 мг/таб Malay Tiger | Турінабол
15364 продажів
4764 переглядів
958 грн.
Доставимо безкоштовно
При замовленні від 2000 грн.

TurinoX від Malay Tiger також відомий як Турінабол у таблетках. Це дуже ефективний та потужний анаболічний стероїд з м'якими властивостями. Турінокс підходить як чоловікам, так і жінкам, для нарощування м'язової маси та збільшення сили, не наражаючи себе на ризик побічних ефектів. Використовується не лише у бодібілдингу. Препарат є кращим у багатьох спортивних дисциплінах, таких як легка атлетика, боротьба, бокс та інші.

Turinox є чимось середнім між стероїдами Анавар та Діанабол. Це пов'язано з тим, що при використанні Турінаболу спортсмени отримують в основному приріст м'язової маси та збільшення сили без побічних ефектів, таких як здуття живота. Препарат не ароматизований як Метандієнон, тому не варто очікувати величезного зростання м'язів. Саме тому, Turinox від Malay Tiger краще у спорті, де важливо покращити спортивні результати та м'язовий обсяг не є основною метою.

Турінабол є похідним метандієнону, але його змінена хімічна структура призводить до великих відмінностей у характеристиках та ефектах. Обидва стероїди алкіловані 17-альфа шляхом додавання атома вуглецю в 17-положенні, щоб мати можливість «зберегтися» при першому проходженні через печінку. Це, звичайно, збільшує і токсичність стероїду для печінки (гепатотоксичність). У Turanax андрогенна активність практично відсутня. Відповідно до рейтингової таблиці андрогенних та анаболічних властивостей, Турінабол має оцінку 0, на відміну від 53 зі 100 для Тестостерону. Це забезпечує більшу твердість, щільність і чіткість м'язів, що отримуються, що затребуване виступаючими бодібілдерами.

Побічні ефекти при прийомі Турінабол зустрічаються рідко. У деяких випадках можуть виникнути універсальні анаболічні побочки, такі як жирна шкіра та прищі. Оскільки препарат 17-алкідний, високі дози можуть збільшити печінкові ферменти.

Прийом та дозування: оптимальна доза становить 40-60 мг на день, оскільки при більш високих дозах Турінокс стає токсичним для печінки.

Форма випуску
Таблетки
Діюча речовина
Chlordehydromethyltestosterone
Кількість діючої речовини
10 мг/таб
Фасування
100 таблеток

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Captcha
  1. Здавати аналізи перед курсом стероїдів та після ПКТ
  2. Не вживати спиртне! Стероїди не сумісні з алкоголем
  3. Продовжувати регулярні тренування
  4. Дотримуватися правильного харчування та зберігати баланс БЖУ
Часті питання про TurinoX, 100 таб, 10 мг/таб Malay Tiger | Турінабол
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.