Меню
Кошик

RAD-140, 60 капс, 10 мг Magnus | САРМ

купити Magnus RAD-140, 60 капс, 10 мг/капс (Магнус РАД-140)
Новинка
RAD-140, 60 капс, 10 мг Magnus | САРМ
 • Наявність: На складі
 • Речовина:
154 продажів
473 переглядів
1 596 грн.
Доставимо безкоштовно
При замовленні від 2000 грн.

Опис препарату RAD 140 від Magnus Pharmaceuticals SARMS

RAD140, також відомий як Тестолон, вироблений фармакологічною організацією Magnus Pharmaceuticals з унікальною метою лікування рецепторів андрогенів (AR) і рецепторів естрогену (ER+). Його анаболічний індекс вражає – 90 до 100, у той час як у тестостерону цей показник дорівнює 100 до 100. Це означає, що RAD140 за своєю ефективністю у нарощуванні мускулатури практично не поступається тестостерону, при цьому володіючи у 100 разів слабшими андрогенними властивостями, що знижує ризик побічних ефектів. Дослідження показують, що його анаболічні властивості навіть перевершують тестостерон, роблячи його одним із найперспективніших і найпотужніших засобів для нарощування м'язів без ризику побічних ефектів, пов'язаних зі стероїдами.

За результатами випробувань, завершених у 2017 році, з'ясувалося, що препарат має вражаючий ефект, підвищуючи силові показники на 33% та сприяючи зростанню м'язової маси на 35%, навіть за мінімальних доз. Одна з переваг SARMs перед стероїдами полягає в тому, що після їх скасування організм відновлюється значно швидше. Оскільки вони не пригнічують синтез власних гормонів, ваше тіло може нормально функціонувати навіть після припинення їх прийому. У випадку RAD-140, можливо, буде потрібно проведення ПКТ, але воно буде м'яким і коротким. Звичайно, все залежить від індивідуальних особливостей організму та дозування препарату. Якщо ви все ж таки вирішите провести ПКТ, зазвичай достатньо двох тижнів прийому підтримуючих засобів, оскільки RAD-140 рідко конвертується в естрогени або ДГТ, і організм швидко відновлює гормональний баланс. Слід суворо дотримуватись рекомендованих дозувань!

Переваги:

 1. Прискорює зростання м'язів
 2. Зміцнює м'язову силу
 3. Підвищує рівень енергії
 4. Сприяє ефективному спалюванню жирових запасів
 5. Сприяє відчуттю підвищеної концентрації тестостерону

Рекомендації щодо застосування

Для тих, хто тільки починає знайомство з цим препаратом, рекомендується дозування в 10 мг на день (препарат ефективний навіть при менших дозах). Оптимальний діапазон дозування коливається від 10 мг до 20 мг. Препарат слід приймати протягом 12 тижнів, після чого потрібен період відпочинку.

Препарат RAD 140 від Magnus Pharmaceuticals SARMS є оральним засобом, який виявляє свою ефективність сильніше, ніж найпотужніший з відомих тестостеронів – дигідротестостерон (ДГТ), при цьому не викликаючи характерних для нього побічних ефектів. Цей засіб відрізняється універсальністю та профілактичною дією, зумовленою безліччю факторів. RAD 140 – це оральний САРМ (селективний модулятор андрогенних рецепторів), що має виражений анаболічний ефект та профілактичні властивості. Анаболічна дія цього САРМу оцінюється як потужніша, ніж у дигідротестостерону, причому RAD 140 здатний посилювати анаболічний ефект, одночасно стимулюючи дію тестостерону. Разом з тим, він допомагає мінімізувати андрогенні побічні ефекти тестостерону, такі як збільшення передміхурової залози, зменшення розмірів яєчок, акне, посилена робота сальних залоз та набряки молочних залоз у чоловіків.

Профілактична дія RAD 140 від Магнус включає зниження загальної ймовірності загибелі нейронів при стресі на клітинному рівні, що робить цей САРМ перспективним щодо профілактики нейродегенеративних захворювань.

Механізм впливу та результати від використання RAD 140 від Magnus Pharmaceuticals

Тестолон RAD 140 діє аналогічно до більшості інших SARMS. В організмі андрогенні рецептори реагують так, ніби до них приєдналася значна кількість тестостерону. У випадку RAD 140 від Магнус, створеним для посилення м'язової маси, цей вплив в першу чергу спрямований на рецептори андрогенів в м'язовій тканині. Таким чином, вдається уникнути більшості негативних побічних ефектів, пов'язаних із надлишковим рівнем тестостерону. Препарат має більш виражений анаболічний ефект порівняно з тестостероном, на 120% сильніший, і водночас виявляє менше андрогенних побічних ефектів. Коли RAD 140 від Magnus Pharmaceuticals використовується разом із тестостероном, було виявлено, що анаболічна дія тестостерону посилюється, тоді як розмір простати збільшується повільніше, ніж це зазвичай відбувається. Це свідчить про те, що стероїд знижує побічні ефекти, пов'язані з тестостероном.

Загалом і в цілому, RAD 140 надає користувачам прискорене зростання м'язової тканини, підвищену силу, витривалість та енергію, що супроводжуються меншою кількістю побічних ефектів.

Можливі побічні ефекти

Необхідно враховувати, що пригнічення природного виробництва тестостерону організмом може відбуватися швидше або більш вираженим, ніж при використанні, наприклад, LGD-4033. Для профілактики рекомендується приймати Тамоксифен наприкінці курсу, а також додати до дієти цинк у кількості 150 мг на добу. Інші побічні ефекти від RAD 140 Magnus поки що залишаються невідомими. Однак, враховуючи, що SARM зв'язується практично виключно з рецепторами андрогенів в м'язовій тканині, серйозних побічних ефектів очікувати не варто.

Немає відгуків про цей товар.

Написати відгук

Увага: HTML не підтримується!
Погано Добре
Captcha
 1. Здавати аналізи перед курсом стероїдів та після ПКТ
 2. Не вживати спиртне! Стероїди не сумісні з алкоголем
 3. Продовжувати регулярні тренування
 4. Дотримуватися правильного харчування та зберігати баланс БЖУ
Часті питання про RAD-140, 60 капс, 10 мг Magnus | САРМ
На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.