Меню
Кошик

Genopharm стероїди

Genopharm HGH Somatropin Amino Acid 191, 10*10IU (Генофарм Сухий)
Лідер продажу
Бренд: GENOPHARM
Рекомбінантний гормон росту Генофарм для бодібілдингу Соматропін 191 Genopharm - це штучна версія гормону росту людини (HGH), що складається зі 191 амінокислоти. Для його створення застосовується складна техніка рекомбінантної ДНК, за якої ген гормону росту вводять у бактерії або клітини ссавців, щ..
4 788 грн.
Бренд: GENOPHARM
Опис гормону росту від Genopharm У світі бодібілдингу та важкої атлетики гормони та препарати, що сприяють швидкому нарощуванню м'язової маси, спалюванню жирових запасів та формуванню чіткого м'язового рельєфу, користуються великою популярністю. Одним із таких засобів є HGH Somatropin Amino Acid ..
4 788 грн.
Показано з 1 по 2 із 2 (всього сторінок: 1)

Genopharm – це фармацевтична компанія, яка спеціалізується на розробці, виробництві та маркетингу лікарських препаратів. Компанія була заснована у 2001 році і є одним із провідних виробників фармацевтичних продуктів на пострадянському просторі.

Генофарм орієнтована на виробництво різних категорій препаратів, включаючи лікарські засоби для лікування серцево-судинних захворювань, ендокринних порушень, захворювань шлунково-кишкового тракту, інфекцій, препарати для онкологічного лікування, а також гормони росту.

Компанія активно інвестує у дослідження та розробки нових лікарських препаратів, а також співпрацює з міжнародними та науковими та медичними організаціями. Genopharm також займається імпортом та дистрибуцією фармацевтичних продуктів.

Основні принципи роботи Genopharm включають високі стандарти якості продукції, відповідність міжнародним стандартам виробництва та контролю якості, а також прагнення надавати ефективні та безпечні лікарські препарати пацієнтам.

Одним з основних напрямків компанії Генофарм є виробництво якісних гормонів росту, що застосовуються як у лікуванні порушень обміну речовин, так і в бодібілдингу, для нарощування м'язової тканини та зміцнення кісток.

Гормон росту (соматотропін) від Генофарм може бути доступний як у формі сухого порошку, так і у формі рідкого розчину. Різниця між ними полягає в їхньому фізичному стані та способі приготування.

Сухий гормон росту є порошок, який зазвичай поставляється у флаконах або ампулах у вигляді сухої субстанції. Перед використанням сухий порошок зазвичай слід розчинити у відповідному розчині, наприклад, у фізіологічному розчині, щоб отримати готовий до використання розчин гормону росту.

Рідкий гормон росту, з іншого боку, вже знаходиться в рідкому стані і зазвичай поставляється у флаконах або ампулах готовим до використання.

На сайті використовуються файли cookie.
Залишаючись на www.strong-muscle.com.ua, ви погоджуєтесь з користувальницькою угодою.